Виклик електрика у Дніпровському районі

Ціни на послуги електрика в Дніпровському районі

 1. Пошук несправностей, діагностика електромережі від 250 грн.
 2.  Установка розеток, вимикачів від 40 грн.
 3. Установка, збирання люстри, бра, світильників від 120 грн.
 4. Установка ПЗВ, реле напруги, автоматів від 40 грн.
 5. Встановлення силового щита 300 грн.
 6. Ремонт розподільної коробки (алюміній) пайка від 100 грн.
 7.  Підключення електроплити, варильної поверхні + установка 170-300 грн.
 8. Монтаж вступного кабелю в приватному будинку або квартирі (перелік послуг по великому прайсу).
 9. Встановлення заземлення – 800-1000 грн.
 10. Ремонт силової електроніки за домовленістю.
 11. Виїзд електрика додому – безкоштовно, мінімальна сума замовлення 250 грн.

Повністю ознайомитися з цінами можна на цій сторінці.

Дніпровський район електрик, метро Лівобережна або Дарниця, швидкий виїзд. Зробити заявку за телефоном 0967630151 (Вайбер) електрик Сергій. Працюю по всьому місту.

Якщо є необхідність зробитивиклик електрика в Дніпровському районі, тоді я до ваших послуг. Завдяки гарній транспортній розв’язці Деснянського району, наявності станцій метро Гідропарк, Лівобережна, Чернігівська, численним маршрутним автобусам, мені не важко буде швидко приїхати на виклик. Найчастіше своєчасне звернення до електрика запобігає пожежі, вихід радіоапаратури з ладу, а також фатальні наслідки.

Я працюю не лише у Дніпровському районі, а по всьому місту, вище наведено ціни на мої послуги. 

Днепровский район Киева был образован в 1969 году. Имеет площадь 67 кв. км (8% территории Киева). Численность населения района – 356 131 человек. На территории Днепровского района расположены: 16 парков, среди которых парки культуры и отдыха “Победа” и “Гидропоника”, 23 сквера, 9 бульваров, 4 защитные зоны, а также лесные зоны площадью 31,1 га. Общая площадь зеленых насаждений района составляет 655,55 га.

Про послуги у Дніпровському районі

Я надаю послуги електрика у Дніпровському районі з 2007 року. Готовий приїхати до будь-якої точки району, виконати електромонтажні роботи. Провести діагностику електромережі, або повісити люстру, бра, встановити вимикачі та розетки. Також виконую комплексну заміну електропроводки.

Карта обслуговування у Дніпровському районі

После попадания молнии в крышу заведения сгорели все люстры, светильники, радиоаппаратура. Мне была поставлена задача реанимировать освещение и часть электропроводки. И если подвесом-бочку (которая на переднем плане) всего лишь нужно было переделать на 12-ти вольтовою схему, установить трансформатор и светодиодную ленту, то с большими полусферами, которые на заднем плане хлопот было много+ гипс на правой. Работу по ремонту выполнил за 2 дня, как просил заказчик увеличил яркость+ установил качественную светодиодную арматуру. Вообщем приходите в “Birmingham” там есть свет 🙂

Установка лед-світильника

Установка Led-світильника на вулиці Михайла Драгоманова. Типовий сучасний світильник на 220 вольт.

Усередині знаходиться матриця із світлодіодів, потужність даного світильника 26 Вт, що цілком вистачає для якісного освітлення приміщення S 20-25 кв/м.

Світильник оснащений платою радіо модуля та пультом, що є дуже зручно.

Вартість світильника становить приблизно 1500-6000 ргрн, залежно від якості складання, потужності та функціоналу. 

Ремонт лед-люстри

Ремонт Led-люстри після стрибка напруги згоріла плата світлодіодного драйвера (круглий адаптер праворуч від руки). 

Проблема в тому, що таких драйверів на той момент в Україні не було. Довелося розробити схему та спаяти нову плату драйвера.

Складання та встановлення бра

Складання, встановлення настінного світильника (бра), на вулиці Теодора Драйзера. Красиві брашки купувалися в епіцентрі. Якість прийнятна, ціна установки – 80 грн за штуку.

Встановлення кришталевої люстри

Установка кришталевої люстри на натяжну стелю на вулиці Зарічна (мт Славутич) також були встановлені точкові світильники, стельові Led-світильники, та й маса розеток, вимикачів, втім, і вся електропроводка.

Проблема в тому, що таких драйверів на той момент в Україні не було. Довелося розробити схему та спаяти нову плату драйвера. 

Прикладка люстри

Прикладка кришталевої люстри на натяжну стелю на вулиці Зарічна (м. Славутич)
Я вішаю люстру