Ремонт електропроводки, перенесення розеток вимикачів

Ремонт електропроводки, подовження магістралей, перенесення розеток.

Виконую якісний ремонт електропроводки, розподільних коробок перенесення розеток, вимикачів.
  • Діагностика, пошук обриву 250 грн.
  • Встановлення розетки 40 грн.
  • Встановлення вимикача 30 грн.
  • Демонтаж вимикачів, розеток 5-10 грн.
  • Спайка 2 алюмінієвих проводів =40 грн.
  • Спаювання алюмінію та міді =30 грн.
  • Ремонт розподільчої коробки від 100 грн.
Перенесення розеток буде вважатися великим прайсом. Нагадую, що мінімальна сума замовлення складає 250 грн., виклик безкоштовний.
Дуже часто без видимих ​​причин відбувається відключення електроживлення у квартирі. Іноді дуже складно знайти причину поломки, і в багатьох випадках, винуватцем цього є сама схема електропроводки, за якою був виконаний електромонтаж. У 80% квартир, збудованих до 90 року, використовувалася напівкільцева схема. Практично у всіх випадках ремонт електропроводки потрібно було проводити через обгорання контакту в самій розетці. Відбувається це тому, що при обгоранні контакту в напівкільцевій схемі перестає працювати частина розеток, що знаходяться по ланцюгу далі. Часто власники об’єкта стверджують, що включали навантаження в одну розетку, але іскри вилітали з іншого. На малюнку 1 показана напівкільцева схема електропроводки, з її вразливістю.

Схема підключення розеток напівкільцева схема підключення розеток кільцева

Як бачимо, електропроводка може вийти з ладу при підгоранні місця з’єднання проводів, позначених буквою Q, при обгоранні або обриві провідника в розетці 1, розетка 2 і 3 також не працюватимуть.
Щоб здійснити ремонт електропроводки, потрібно відключити живлення та зняти кришки розеток, візуально оглянувши місця з’єднання. Якщо видно сліди окислення, або оплавлення ізоляції, то провести зачистку дроту, і притиснути гвинтовим затискачем.

При тривалому використанні розетки в аварійному стані контакти можуть відгоріти, слід замінити розетку.

Зауважимо, що кільцева схема електропроводки хоч і не вважається ідеальною, але таких недоліків не має.

Дивимося малюнок 2, вірніше можливість такої поломки на 50% менше, та й навантаження така схема електропроводки в квартирі тримає вдвічі більше.