Встановлення розеток, вимикачів

Установка розеток, вимикачів, ремонт розподільних коробок

  • Встановлення механізму розетки на 16А (стандартне) =60 грн\шт.
  • Встановлення механізму вимикача 1,2,3 клавішного на одне гніздо =40грн \шт.
  • Встановлення накладної коробки із встановленням силової клемми 250грн\шт .
  • Ремонт розподільної коробки (паяння алюмінію) 60грн 2 проводи.
  • Пошук прихованої проводки, розподільних коробок обриву дроту у стіні (за домовленістю).
  • Демонтаж вимикача, розетки, 10-15 грн\шт.
  • Демонтаж розетки плити 60 грн\шт.
  • Перенесення розеток, вимикачів зі штробленням або без ¦вважається за великим прайсом.
  • Мінімальна сума замовлення 250 грн, виклик безкоштовно Дарницький)
  • Установка розетки плити 32А =200 грн \шт.
Повний перелік послуг дивіться у прайсі.

Як встановити розетку, вимикач.

Як встановити розетку чи вимикач? А скільки це коштує? і як швидко ви можете зробити монтаж електрофурнітури?, Типові питання моїх клієнтів, давайте розберемося.

Для початку там, де планується встановлення розетки, має бути висвердлено отвір для установки підрозетника, в який власне і встановлюється механізм розетки, а також підведений провід живлення. Далі нам потрібно встановити (вклеїти підрозетник) і потім ставити саму розетку.

Тепер про висвердлювання отворів з цінами, звичайно, можна знайти все це в основному прайс, але для зручності напишу на цій сторінці. Висвердлювання отворів алмазною коронкою в бетоні-200 гр-н/шт, в залізобетоні від 300 гр-н/шт, у пінобетоні 50 гр-н/шт, в цеглі можна 100 гр-н/шт, в гіпсокартоні 30 грн/шт, установка підрозетника 50 гр-н/шт. Як бачимо, кінцева ціна установки розетки або вимикача залежить від матеріалу стіни.

Всі ми знаємо, що залізобетон є дуже міцним матеріалом, в якому присутня арматура, і процес висвердлювання отвору дуже трудомісткий.

особливо коли там де потрібна розетка потрапляєш на арматуру 20 мм. Тому ціна від 300 гр-н/шт.

Інша справа, коли можна підрозетник вирізати болгаркою, сам процес дуже курний, але менш трудомісткий, ніж пророблення отворів коронкою, і ціна трохи відрізняється, так, наприклад, у залізобетоні ціна 150 гр-н/шт, у бетоні 100 гр-н/шт. Ще якщо ми переносимо розетку або вимикач, то потрібно подовжити провід, виконати штроб у стіні, закріпити провід, спаяти його, все це відбивається на кінцевій вартості. Тому вартість нової електропроводки в панельному будинку може відрізнятися від аналогічного об’єкта в каркас-монолітному в 2-2,5 рази.

Буває так що потрібно встановити вимикач на дорогій плитці поряд стирчить провід, і невідомо як він повертає в стіні, все це ускладнює і збільшує кінцеву ціну.
А скільки коштує установка розетки? І я відповім лише 60 грн за штуку, у правильно встановлений підрозетник, правильного діаметра, з нормальною довгою виведеного дроту.
Але буває так що розетки та вимикачі доводиться ставити після інших електриків, які встановили підрозетники криво, або з різною відстанню між центрами, то, звичайно, ціна може збільшиться в 2-3 рази.

Шановний читачу! виконуючи електромонтажні роботи будьте дуже обережні, знайте електрика помилок не прощає.