Встановлення автоматів, заміна пробок на автомати
Встановлення автоматичного вимикача, ПЗВ, заміна пробок на автомати
Здійснюю заміну та встановлення автоматичних вимикачів (автоматів), а також заміну застарілих автоматів-пробок, встановлення реле напруги ПЗВ.
- Встановлення однофазного автомата – 40 грн/шт.
- Установка трифазного автомата – 120 грн/шт
- Демонтаж старих автоматів10-30- грн/шт
- Заміна пробок на автомати -250-350 грн (вся робота)
- Установка DIN-рейки – 50 грн/шт (служить для кріплення автоматів)
- Установка ПЗВ, диф-автомата, реле напруги -120 грн./шт
Робота під напругою оцінюється дорожче за +100%.
Мінімальна сума замовлення – 250 гривень, виклик безкоштовно.
Що таке автоматичний вимикач, його пристрій та сфера застосування описані в цій статті
Потреби людства у плані споживання електроенергії, ведуть до пошуку та вдосконаленню нового обладнання, на виробництві та у побутовій сфері діяльності. Практично всі ці пристрої працюють на електричній енергії, і вихід з ладу одного з них може призвести до серйозних неполадок в мережі, наприклад, при короткому замиканні одного з пристроїв може вигоріти електропроводка, внаслідок чого всі електромонтажні роботи доведеться робити по-новому, а також може виникнути пожежа, про наслідки якої ми всі добре знаємо. Щоб цього не сталося при виконанні робіт електриками особливу увагу потрібно приділити засобам захисту, а саме автоматичним вимикачам.
Що таке автоматичний вимикач, з чого він складається, і як він захищає електропроводку та побутові прилади, спробую розповісти у цій статті.
1) Автоматичний вимикач складається з діелектричного міцного корпусу, як діелектрик виступає як правило пластик, або карболіт (в старих версіях типу АП).
2) З механізму змикання та розмикання контактів, важеля.
3) З гасника дуги, соленоїда та теплового захисту.

Тепер як це працює:

Соленоїд і тепловий захист в автоматі з’єднані послідовно, тепловий захист не що інше, як біметалічна пластина, яка має свій певний опір, і в результаті перевищення струму в мережі струм, що проходить через біметалеву пластину, її розігріватиме, та, у свою чергу, буде вигинатися і впливати на механізм розчіплювача, як правило, теплозахист спрацьовує при перевищенні струму на 15-20% значення, заданого автоматичним вимикачем, час спрацьовування може тривати від 10 до 20 хвилин.
Механізм захисту від короткого працює не так: він призначений для захисту приладів від КЗ, струм при короткому може досягати значень 50-100 А, і що швидше спрацює наш автомат, то краще. Тепер уявімо, що якийсь прилад вийшов з ладу, наприклад, сталося КЗ у розетці, у патроні чи пробій на корпус холодильника, пральної машини, праски, а вони заземлені і тут у роботу включається вищезгаданий соленоїд. Соленоїд представляє собою котушку з мідного дроту, в середині якої розміщений сталевий стрижень, при КЗ струм, що проходить через котушку, сильно зростає і синхронно зростає електромагнітне поле, яке прагне втягнути сталевий стрижень ще глибше в котушку, а той, у свою чергу, пов’язаний з механізмом розчіплювача, і, внаслідок чого, автомат вимикається. Все це відбувається за дуже короткий час-частки секунди.
Дугогасник – це механізм, за допомогою якого гаситься дуга при розмиканні контактів автомата.
Гаряча дуга не що інше, як плазма, яка має дуже малий опір, в результаті пропускає дуже великий струм, і якщо і спрацював автомат і розчепив контакти, а дуга продовжує горіти, то проводку і Ваш будинок не врятує вже нічого – саме для цього автоматичний вимикач комплектується дугогасником.
Контакти автоматів складаються не просто з міді, а це суміш металу з додаванням і напиленням дорогоцінних металів: срібла, золота, або платини. Якби контакти складалися зі сталі, то при короткому замиканні воно просто б зварювалися (ефект точкового зварювання), а при частому включенні та вимкненні, навантаження швидко виходили з ладу (останнє більше стосується звичайних клавішних вимикачів).
Ось так, на перший погляд, простий пристрій як автоматичний вимикач стоїть на варті нашої безпеки, захищаючи наш будинок і нашу електропроводку від короткого замикання
